Illumination & Lighting Design Association

برای شرکت در سمینار علمی انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی روی لینک زیر کلیک کنید

به نام آفریدگار نور

دعوت از کلیه علاقه مندان و متخصصان حرفه ای صنعت روشنایی و نورپردازی ایران

با سلام و احترام
پس از برگزاری موفق اولین همایش علمی در پاییز 98، دومین همایش علمی و گردهمایی عمومی علاقه مندان و متخصصان حرفه ای صنعت روشنایی و نورپردازی
ایران در 16 بهمن ماه 1398 توسط این انجمن طبق برنامه های اعلام شده با حضور جمعی از اساتید و کارشناسان برجسته این حوزه برگزار می شود.
هدف از برپایی این همایش در راستای رسالت انجمن، استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی فعالین این حوزه به کلیه کسانی است که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارند.
ترویج دانش روشنایی و نورپردازی کشور از طریق همایش ها و فعالیت های آموزشی جهت ارتقاء سطح دانش روشنایی و نورپردازی از دیگر اهداف این گردهمایی می باشد.
لازم به ذکر است که در بخش جنبی این همایش کارگاه های آموزشی تخصصی با موضوعات گوناگون طبق برنامه های مدون شده (پیوست) برگزار می شود.
از عموم متقاضیان گرامی دعوت به عمل می آید با مراجعه به سایت انجمن www.ildalighting.com نسبت به ثبت نام جهت سمینار و کارگاه های آموزشی اقدام فرمایند.
(بدیهی است اولویت حضور با عزیزانی است که تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.)

  انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی توسط جمعی از فعالان شناخته شده در حوزه نور و صنعت روشنایی کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف تولیدی، تجاری، طراحی، اجرایی فعالیت دارند.
  این انجمن به عنوان تنها تشکل رسمی غیر انتفاعی و تخصصی نور و روشنایی وابسته به اتاق بازرگانی برای ایجاد بستر لازم و حضور گسترده تمامی فعالان صنعت روشنایی با رویکرد حمایت از بهبود فضای کسب و کار و امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندر کاران پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

  آدرس

  تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزا حسنی، پلاک ۱۸

  تلفن

  88717858 (021) داخلی 1017

  همراه

  09912702562

  فکس

  88716720 (021) داخلی 1075

  ایمیل

  info@ildalighting.com