Illumination & Lighting Design Association

تاریخچه

تفکر اولیه ایجاد این انجمن در ابتدای سال ۹۶ توسط آقایان: مهندس علی میرفخرایی شرکت میران نور گستر، مهندس مهدی یوسفی نیا شرکت فاد، مهندس پرهام مهدیان شرکت لنا افراتاب و سپس با اضافه شدن مهندس حسن بهادری شرکت RGE، مهندس امیر مسعود فراز شرکت طرح و فن آبگینه، مهندس علی قائمی شرکت پارس ایده استاک، مهندس محمد علی عباسی شرکت مشاور فرانور درخشان شکل اولیه خود را گرفت و اولین جلسه رسمی در مورخ 96/6/15 برگزار گردید و مصوبات اولیه انجمن تنظیم و به امضا رسید.
در مسیر ثبت انجمن مشکلات بسیاری وجود داشت که با تلاش فراوان اعضا خصوصا آقای مهندس پرهام مهدیان و برگزاری جلسات مکرر و تایید اتاق بازرگانی تهران هیات موسس با 17 عضو تشکیل گردید که نهایتا مجمع عمومی انجمن در تاریخ 97/11/24 برگزار گردید.

جلسه شورای موسس انجمن روشنایی و نورپردازی

  انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی توسط جمعی از فعالان شناخته شده در حوزه نور و صنعت روشنایی کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف تولیدی، تجاری، طراحی، اجرایی فعالیت دارند.
  این انجمن به عنوان تنها تشکل رسمی غیر انتفاعی و تخصصی نور و روشنایی وابسته به اتاق بازرگانی برای ایجاد بستر لازم و حضور گسترده تمامی فعالان صنعت روشنایی با رویکرد حمایت از بهبود فضای کسب و کار و امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندر کاران پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

  آدرس

  تهران، خیابان میرزای شیرازی، نبش کوچه شهدا، پلاک 229

  تلفن

  88720630 (021)

  همراه

  09912702562

  فکس
  ایمیل

  info@ildalighting.com