Illumination & Lighting Design Association

تاریخچه

تفکر اولیه ایجاد این انجمن در ابتدای سال ۹۶ توسط آقایان: مهندس علی میرفخرایی شرکت میران نور گستر، مهندس مهدی یوسفی نیا شرکت فاد، مهندس پرهام مهدیان شرکت لنا افراتاب و سپس با اضافه شدن مهندس حسن بهادری شرکت RGE، مهندس امیر مسعود فراز شرکت طرح و فن آبگینه، مهندس علی قائمی شرکت پارس ایده استاک، مهندس محمد علی عباسی شرکت مشاور فرانور درخشان شکل اولیه خود را گرفت و اولین جلسه رسمی در مورخ 96/6/15 برگزار گردید و مصوبات اولیه انجمن تنظیم و به امضا رسید.
در مسیر ثبت انجمن مشکلات بسیاری وجود داشت که با تلاش فراوان اعضا خصوصا آقای مهندس پرهام مهدیان و برگزاری جلسات مکرر و تایید اتاق بازرگانی تهران هیات موسس با 17 عضو تشکیل گردید که نهایتا مجمع عمومی انجمن در تاریخ 97/11/24 برگزار گردید.

جلسه شورای موسس انجمن روشنایی و نورپردازی

  انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی توسط جمعی از فعالان شناخته شده در حوزه نور و صنعت روشنایی کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف تولیدی، تجاری، طراحی، اجرایی فعالیت دارند.
  این انجمن به عنوان تنها تشکل رسمی غیر انتفاعی و تخصصی نور و روشنایی وابسته به اتاق بازرگانی برای ایجاد بستر لازم و حضور گسترده تمامی فعالان صنعت روشنایی با رویکرد حمایت از بهبود فضای کسب و کار و امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندر کاران پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

  آدرس

  تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزا حسنی، پلاک ۱۸

  تلفن

  88717858 (021) داخلی 1017

  همراه

  09912702562

  فکس

  88716720 (021) داخلی 1075

  ایمیل

  info@ildalighting.com