Illumination & Lighting Design Association

فراخوان انتخاب حامیان مالی برای مسابقات نورپردازی و مهندسی روشنایی 1401

۱۲ تیر ۱۴۰۱ در: رویداد ها

به اطلاع می رساند در ادامه گسترش و هم افزایی بیشتر فعالیت های علمی و آموزشی در میان گروه های فعال و علاقه مند دانشجویی و حرفه ای صنعت روشنایی کشور، این انجمن در نظر دارد مسابـقـات نـورپردازی و مهنـدسی روشنـایی 1401 را در دو بخش مجزا برگزار نماید.
اهداف این مسابقات فرهنگ سازی و ارتقای سطح علمی و دانش رشته های مذکور در سطح کشور می باشد. از شما فعال گرامی صنعت برق، روشنایی و نورپردازی دعوت می شود به عنوان حامی مالی این رویداد بزرگ و مهم در کشور شرکت نمایید.
نام و مـشخصات حـامیـان مـالی در تمـامی پوسـتـر ها و تبلیغات مسابقات درج شده و حضور نمایندگان حامی در مراسم اهدای جوایز در جایگاه مراسم اختتامیه و پخش فیلم تبلیغاتی حامیان در مراسم انجام می شود. خواهشمند است در صورت تمایل مراتب حمایت خود را به شماره 09912702562 اعلام فرمایید.

  انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی توسط جمعی از فعالان شناخته شده در حوزه نور و صنعت روشنایی کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف تولیدی، تجاری، طراحی، اجرایی فعالیت دارند.
  این انجمن به عنوان تنها تشکل رسمی غیر انتفاعی و تخصصی نور و روشنایی وابسته به اتاق بازرگانی برای ایجاد بستر لازم و حضور گسترده تمامی فعالان صنعت روشنایی با رویکرد حمایت از بهبود فضای کسب و کار و امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندر کاران پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

  آدرس

  تهران، خیابان میرزای شیرازی، نبش کوچه شهدا، پلاک 229

  تلفن

  88720630 (021)

  همراه

  09912702562

  فکس
  ایمیل

  info@ildalighting.com