Illumination & Lighting Design Association

پیمان کیانی

مهندس پیمان کیانی

پیمان کیانی معمار و معمار داخلی، تحصیلات خود را در کشور مالزی در مقطع فوق لیسانس معماری به پایان رساند. سال ۱۳۹۱ به ایران بازگشت و در زمینه معماری مشغول به فعالیت شد. در سال ۱۳۹۲ تصمیم گرفت فضای کار خود را به طور تخصصی در طراحی هتل و رستوران متمرکز کند. به دلیل تفکر متفاوت وی و تیم او، آثاری فاخر طی این چند سال فعالیت شکل گرفت که در ایران و چند کشور دیگر ساخته و بهره‌برداری شدند. وی در سال ۱۳۹۵ منتخب برگزیده جایزه کانسپچوال بنیاد معماری میرمیران شد و تا امروز بیش از ۲۶ جایزه بین‌المللی را کسب کرده است. یکی از این جوایز، جایزه نورپردازی برای پروژه آمفی‌تاتر لوتوس از LIT Award است.

  انجمن حرفه ای روشنایی و نورپردازی توسط جمعی از فعالان شناخته شده در حوزه نور و صنعت روشنایی کشور تاسیس شده که در زمینه های مختلف تولیدی، تجاری، طراحی، اجرایی فعالیت دارند.
  این انجمن به عنوان تنها تشکل رسمی غیر انتفاعی و تخصصی نور و روشنایی وابسته به اتاق بازرگانی برای ایجاد بستر لازم و حضور گسترده تمامی فعالان صنعت روشنایی با رویکرد حمایت از بهبود فضای کسب و کار و امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه گذاری و استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست اندر کاران پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

  آدرس

  تهران، خیابان میرزای شیرازی، نبش کوچه شهدا، پلاک 229

  تلفن

  88720630 (021)

  همراه

  09912702562

  فکس
  ایمیل

  info@ildalighting.com